Bliv medlem

Ved at udfylde og indsende formularen herunder ansøger du om medlemskab i Aabenraa Erhvervsforening. Vi svarer tilbage hurtigst muligt og ser frem til at byde dig velkommen som medlem i Aabenraa Erhvervsforening.

OBS. Er din virksomhed registreret udenfor Aabenraa Kommune, skal dit medlemsskab godkendes af bestyrelsen af Aabenraa Erhvervsforening. Kontakt erhvervsforeningens sekretariat, Business Aabenraa, for yderligere information på tlf. 7362 2020 eller post@businessaabenraa.com.

Vil du vide mere?

Du er altid velkommen til at kontakte Aabenraa Erhvervsforening, hvis du har spørgsmål, brug for information eller når vi skal være dig behjælpelig med profilbeskrivelsen.

Download foreningens vedtægter her

Christina Volgmann
Kommunikationskonsulent
T: +45 7362 2025
M: +45 2033 3651
cv@businessaabenraa.com